Politechnika Lubelska

Wydział Zarządzania

Wyniki kolokwium 1 i 2 z Inżynierii systemów komputerowych

 

 

 

 


Dla zainteresowanych kolokwium z wykładu:

-na drugiej godzinie ostatniego wykładu,

- w laboratorium 121 o godz. 15:00 w piatek 22 stycznia.

Wpisy zaliczen z laboratorium w dniu 27.I.2010, z wykład 28 i 29 stycznia.


Temin poprawy kolokwium to: 9 stycznia br., o godz. 15:00 w p.119A oraz ostatnie zajęcia laboratoryjne.
Wyniki kolokwium 1 i 2  z Inżynierii systemów komputerowych

 

ZD 3.5 i 3.3  z dnia 16 grudnia  2009 r.

 

 

 

 

 

wyniki również na stronie:  http://antenor.pol.lublin.pl/~zin/

 

 

 

 

 

 

 

 

0

imię

nazwisko

grupa

kol.1

kol.2

propozycja

1

Kamil

Pyda

a

3,5

5

4,6

2

Łukasz

Ściseł

a

3

3

3,0

3

Kamil

Świst

a

3

2

2,0

4

Agnieszka

Telecka

a

2

3

2,0

5

Nikodem

Tetiurka

a

2

5

2,0

6

Ilona

Tupaj

a

4

3

3,3

7

Katarzyna

Tymińska

a

3,5

2

2,0

8

Monika

Urbańska

a

2

3

2,0

9

Magdalena

Waga

a

2

2

2,0

10

Olga

Wciseł

a

3,5

2

2,0

11

Paweł

Wiejak

a

3

2

2,0

12

Anna

Witerska

a

2

2

2,0

13

Karol

Wójcik

a

4

4,5

4,4

14

Patrycja

Zarębska

a

2

2

2,0

15

Beata

Żurkowska

a

4

5

4,8

16

Karolina

Kuflewska

b

3,5

4,5

4,3

17

Adrian

Kulczycki

b

3

4,5

4,1

18

Krzysztof

Kurzejewski

b

4

4,5

4,4

19

Daniel

Kurzydłowski

b

2

2

2,0

20

Kamila

Kwiatek

b

4,5

2

2,0

21

Anna

Kwiecień

b

3,5

3

3,1

22

Katarzyna

Lewicka

b

3

4

3,8

23

Izabela

Luboń

b

3,5

2

2,0

24

Agnieszka

Łączka

b

3,5

2

2,0

25

Kamila

Łucjan

b

4

3

3,3

26

Tomasz

Łuczkiewicz

b

2

3,5

2,0

27

Tomasz

Łukianowski

b

3,5

3,5

3,5

28

Anna

Makuch

b

4

3,5

3,6

29

Magdalena

Markiewicz

b

3

3

3,0

30

Piotr

Mazur

b

5

5

5,0

31

Magdalena

Dziekan

c

2

3,5

2,0

32

Malwina

Figiel

c

2

3

2,0

33

Tomasz

Figurniak

c

4

3,5

3,6

34

Grzegorz

Filewicz

c

2

4

2,0

35

Ireneusz

Gęborys

c

4,5

4,5

4,5

36

Magdalena

Kiełbasa

c

3,5

4

3,9

37

Magdalena

Krępa

c

3,5

5

4,6

38

Paweł

Szpinda

c

4,5

4

4,1

39

Konrad

Szymczak

c

2

3,5

2,0

40

Jarosław

Szymczak

c

2

4,5

2,0

41

Agnieszka

Bartoś

d

2

4

2,0

42

Edyta

Blacha

d

3

3,5

3,4

43

Anna

Blicharz

d

3

4

3,8

44

Łukasz

Boczek

d

3,5

3,5

3,5

45

Marcin

Caban

d

4,5

4,5

4,5

46

Mateusz

Całka

d

5

4

4,3

47

Patrycja

Chadaj

d

3,5

3,5

3,5

48

Artur

Chmielewski

d

5

5

5,0

49

Aleksandra

Cieślik

d

2

3

2,0

50

Adrian

Duma

d

4,5

4

4,1

51

Paulin

Duńka

d

3

4

3,8

52

Przemysław

Grobel

d

4

4,5

4,4

53

Elżbieta

Grzesiak

d

2

4,5

2,0

54

Jarosław

Igras

d

5

5

5,0